Imię i nazwisko: Katarzyna Lipska – Przewodnicząca Klubu

Firma: Agent Ubezpieczeniowy AVIVA

Kontakt: 535 492 764, lipska.katarzyna@aviva.com.pl

Kim jestem ? Od 2015 roku realizuję się w zawodzie agenta ubezpieczeniowego. Wybrałam AVIVĘ, bo uważam, że to najlepsza marka na polskim rynku. Mam do dyspozycji szeroki wachlarz produktu, który sprawia, że moich Klientów zabezpieczam kompleksowo.

Jak pomagam innym ? Kiedyś usłyszałam zdanie, które najlepiej opisuje moją pracę: dostarczam pieniądze moim Klientom wtedy, kiedy ich najbardziej potrzebują. Pod warunkiem, że wcześniej je u mnie zamówią.

Moje motto: Ubezpieczenie na życie jest jak spadochron. Jeśli nie będziesz go miał wtedy, kiedy będzie Ci potrzebne, już nigdy więcej nie będziesz go potrzebował.

Czym jest dla mnie Klub Przedsiębiorców?

Doskonałą platformą do stworzenia siatki wartościowych kontaktów biznesowych i możliwością wymiany doświadczeń z innymi Przedsiębiorcami.

 

Imię i nazwisko: Dorota Sało – Zastępca Przewodniczącej Klubu

Firma: Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego Sp. z o.o.

 Kontakt: Rynek 36, Dzierżoniów, tel. 074 645 04 31, 501 774 539.

Kim jestem: Prezes Zarządu Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, Wykładowca Akademicki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z zakresu zarządzania jakością.

Ambasador stowarzyszenia „Aktywność Kobiet” we Wrocławiu – aktywna na rzecz zwiększania udziału kobiet w życiu społecznym i biznesie. Corocznie zaangażowana w organizację Forum Kobiet w Dzierżoniowie.

Jak pomagam innym ? Realizując misję wspierania przedsiębiorczości, poprzez udzielanie poręczeń kredytów, pożyczek i dotacji dla nowych i istniejących przedsiębiorstw, tworzenie nowych miejsc pracy a także dostarczanie wiedzy i informacji niezbędnej do prowadzenia działalności gospodarczej. Działam aktywnie wspierając kobiety przedsiębiorcze oraz, jako wykładowca akademicki, krzewię ideę poprawy jakości zarządzania w sektorze publicznym.

Moje motto: Bardzo cenię Henry`ego Forda i jego motto: „ Jeśli myślisz, że potrafisz – masz rację, jeśli myślisz, że nie potrafisz  – również masz rację”.

Czym dla mnie jest Klub Przedsiębiorców ?

Miejscem inspiracji, miejscem na nowe pomysły, na nowe kontakty. Mam nadzieję, że Klub stanie się miejscem integracji środowiska mikro przedsiębiorstw, które stanowią sól Ziemi Dzierżoniowskiej (ponad 90%). Chciałabym dzięki Klubowi rozwijać ofertę dla mikro i małych przedsiębiorstw i wspólnie z nimi wpływać na rozwój całej Ziemi Dzierżoniowskiej.

 

Imię i nazwisko: Alicja Płoczyniak-Puszka – Sekretarz Klubu

Firma: ENGLISH WANTED – Szkoła Językowa

Kontakt: tel. 667 207 450, biuro@englishwanted.pl

Kim jestem ? Od 17 jestem tłumaczem i lektorem  języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania oraz w różnorodnej tematyce. Ponadto koordynuję bezpłatne unijne kursy językowe oraz organizuję „żywe lekcje” języka angielskiego w krajach anglojęzycznych.

Jak pomagam innym ? Jako zagorzała anglomaniaczka i straszna gaduła pomagam moim słuchaczom oswoić język angielski i przełamać barierę wstydu przed mówieniem po angielsku.

Moje motto: „Ograniczenia mojego języka są ograniczeniami mojego świata”- L. Wittgenstein. Znajomość języków obcych pozwala czuć się pewniej i bezpieczniej oraz otwiera wiele drzwi.

Czym jest dla mnie Klub Przedsiębiorców?

Klub Przedsiębiorców jest dla mnie bardzo ważnym miejscem, gdzie mogę dowiedzieć się o różnych branżach działających na terenie powiatu dzierżoniowskiego  oraz poznać lokalnych przedsiębiorców, czerpać z ich doświadczeń,  skorzystać z ich usług i nawiązywać z nimi relacje biznesowe.

 

Imię i nazwisko: Kazimiera Kamińska – Webmaster

Firma: Leasing-Experts Oddział Dzierżoniów

Kontakt: tel. 503 802 902, kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kim jestem? Niezależnym brokerem leasingowym oraz agentem ubezpieczeniowym pracującym dla PZU. Od 3 lat jestem także dyrektorem Oddziału Leasing Experts w Dzierżoniowie. Od wielu lat jestem praktykiem zarządzania firmami specjalizującym się w procesach restrukturyzacyjnych. Ponadto jestem blogerką, prowadzę bloga www;fajnyleasing.pl, gdzie w jasny sposób wyjaśniam kwestie związane z transakcjami leasingowymi.

Jak pomagam innym ? Przeprowadzam moich klientów przez zawiłości świata finansów,

Moje motto: „Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia, a jedynym sposobem na to, aby być w pełni usatysfakcjonowanym, to robienie tego, co uważasz za świetną robotę, A jedynym sposobem na odwalenie dobrej roboty jest robienie tego, co się kocha. Nawet jeżeli tego nie znalazłeś, nie przestawaj szukać.” Steve Jobs

Czym jest dla mnie Klub Przedsiębiorców ?

Klub Przedsiębiorców jest dla mnie miejscem gdzie mogę spotkać wielu ciekawych ludzi, wymienić doświadczenia.

 

Imię i nazwisko: Klaudia Mikuła-Namysło – Skarbnik Klubu

Firma: Od 2009 roku prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie Obsługi Inwestycji Budowlanych – od projektu poprzez wycenę do wykonawstwa – PPUiH „Mat-Bud” Klaudia Mikułą-Namysło

Kontakt: 605 326 638 klaudia_mikula@op.pl

Kim jestem? Jako absolwentka Politechniki Wrocławskiej wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, specjalizacji budowlano – menedżerskiej uzyskałam wiedzę z dziedziny techniki budowlanej oraz z zakresu zarządzania, marketingu, nowoczesnej organizacji pracy i ekonomii wolnego rynku. Jestem przygotowana do kierowania wszelką działalnością produkcyjną, usługową i handlową w branży budowlanej. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń nr 204/DOŚ/11. Ukończyłam studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego w zakresie „Gospodarka nieruchomościami. Zarządzanie – Utrzymanie – Wycena” uzyskując tytuł Zarządcy Nieruchomości nr 18227. Prywatnie mama 3 energicznych chłopaków i fantastyczna żona. Uwielbiam muzykę, cenię sobie lojalność a w wolnych chwilach sędziuję na zawodach Taekwon-doo.

Jak pomagam innym? Proces inwestycyjny jest dość skomplikowany i wiąże się z uzyskaniem wielu pozwoleń i dokumentów. Ja przeprowadzam Inwestora przez całą tę drogę, od zaprojektowania poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, wykonanie prac remontowo-budowlanych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.  Analizuję i rozwiązuję problemy techniczne tych, którzy tego potrzebują.

Moje motto: Motto inżyniera: Maksimum funkcji przy minimum komplikacji!

Inżyniera musi cechować cierpliwość i wytrwałość. Pełna uczciwość techniczna i nieustający upór. To są cechy, które nie mają nic wspólnego z wiedzą i inteligencją, które są tylko narzędziem, lecz same nie posiadają siły twórczej. Jedyną cechą, która zawiera tę siłę twórczą i musi stać się jej źródłem, to miłość bezgraniczna do sprawy, której się poświęca całe życie, bez ograniczeń i bez zastrzeżeń.

Czym jest dla mnie Klub Przedsiębiorców?

KPZD jest dla mnie przede wszystkim wsparciem dla rozwoju lokalnych przedsiębiorców i miejscem, gdzie można poznać wielu inteligentnych i przebojowych ludzi, a co za tym idzie, gdzie można nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych.

 

Imię i nazwisko: Sylwia Mużyło Bajsarowicz –  Design/Photo Artist

Firma: Galeria Sztuki/Pracownia Autorska Sylwia Mużyło-Bajsarowicz

Kontakt: tel. 507049773, studio@sylwiamuzylo.com.pl

Kim jestem? Absolwentka Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych imienia Eugeniusza Gepperta , mgr sztuki, niezależna artystka.

Obecnie tworzę i pracuję w Dzierżoniowie. Swoje prac sprzedaję w Polsce i za granicą . Prowadzę sekcję artystyczną „mała wielka sztuka” w Dzierżoniowskim Domu Kultury oraz prowadzę własną autorską galerię.

Zajmuję się również fotografią i grafiką. Wykonuję sesje zdjęciowe na zamówienie: prywatne, biznesowe, reportażowe i okolicznościowe

Jak pomagam innym?  Pomagam odkryć piękno w nas samych

Moje motto:  zawsze być sobą

Czym jest dla mnie Klub Przedsiębiorców?

Miejscem gdzie nawiązuję nowe kontakty, gdzie znajduję  pomoc i wsparcie oraz miejscem, które mnie inspiruje i motywuje mnie do rozwoju.